Warunki korzystania z serwisu

Firma „Auto Grupa Lis” szanuje prywatność każdej osoby odwiedzającej serwis www.autogrupalis.pl i jego podstrony. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do wykonania usługi, którą Państwo zamówiliście oraz do poprawy naszej obsługi względem Państwa.

Wykorzystanie Twoich danych

Administratorem danych osobowych jest Ford Polska Sp. z o.o. z siedzibą w

Warszawie, ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa. Dane osobowe osób korzystających z

formularza przetwarzane są przede wszystkim w celu obsługi zapytania przesłanego

za pomocą udostępnionego formularza. W przypadku przekazania danych poza

obszar Unii Europejskiej, nastąpi to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących

Państwu uprawnieniach, w szczególności prawie do sprostowania i prawie dostępu

do danych, znajduje się w Polityce Prywatności Ford Polska Sp. z o.o. [aktywny

hyperlink do polityki prywatności Ford Polska].Zezwolenia

Dla opcji “Formularz kontaktowy” i „Umów się na jazdę próbną” Użytkownik wyraża zgodę na przesłanie wiadomości tekstowych, wiadomości głosowych oraz przesyłek pocztowych. Dla opcji „Informuj mnie o nowościach” Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie wiadomości tekstowych oraz przesyłek pocztowych.

Dane SMS

Nasz operator, świadczący usługi mobilne, jest zobowiązany do dostarczania historycznych danych do lokalnego urzędu regulacji oraz odpowiednich urzędów administracji na każde żądanie. Dane te obejmują klauzulę rejestracji i zastrzeżenia danych, wiadomości przychodzące, wiadomości wychodzące, daty i godziny, numery telefonów i operatorów sieciowych. Nasz operator, świadczący usługi mobilne spełnia standardy i wymagania wyznaczone przez The Mobile Marketing Association (MMA): http://mmaglobal.com

Mailing


Firma Auto Grupa Lis zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskała dzięki działalności związanej z prowadzeniem serwisu autogrupalis.pl Podkreśleniem tym rozumiemy informacje: • dotyczące bezpośrednio informacji zawartych w serwisie (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne) • nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje, komentarze osobiste itp.) • informacje komercyjne dotyczące naszej działalności i działalności Ford Polska. Wiadomości te wysyłane będą sporadycznie, ich objętość zostanie ograniczona a treść będzie zawierać wyłącznie informacje potencjalnie dla Państwa interesujące lub mające na celu poprawę naszej obsługi względem Państwa.

Użycie plików Cookies


Pliki Cookies będą używane jedynie w trakcie korzystania z opcji „Informuj mnie o nowościach”, „Formularz kontaktowy” i „Umów się na jazdę próbną” po to, aby utrzymać dane w trakcie sesji. Żadne dane osobowe nie będą w nich przechowywane.

Znaki handlowe


Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Ford Auto Grupa Lis stanowią jej własność. Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy. Firma Ford Auto Grupa Lis nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

Partnerzy


Warunki korzystania z serwisu nie dotyczą serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.autogrupalis.pl Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Warunkach korzystania Serwisu. Każdą osobę korzystającą z serwisu obowiązuje ich aktualna wersja.

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Auto Grupa Lis
Pokaż najnowsze promocje Auto Grupa Lis

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Auto Grupa LisOpinie