Firma „Ford Remico Piotr Kaźmierczak” szanuje prywatność każdej osoby odwiedzającej serwis www. remico.pl i jego podstrony. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do wykonania usługi, którą Państwo zamówiliście oraz do poprawy naszej obsługi względem Państwa.

Wykorzystanie Twoich danych


Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować tajność zbierania, przesyłania i przechowywania danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przystępując do korzystania z naszego serwisu Użytkownik wyraża dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę Ford Remico Piotr Kaźmierczak, firmy do niej należące lub stowarzyszone, jej agencję reklamową oraz inne firmy, z którymi Ford Remico współpracuje jego danych osobowych w celu realizacji usługi dla jego korzyści. Będzie się to odbywać zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, dotyczącymi ochrony danych. Użytkownik ma świadomość prawa wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania, wstrzymywania, przetwarzania lub ich usunięcia. Zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 838 z późn. zm.). Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy jednak pamiętać, że pewne przepisy prawne, w szczególności regulujące kwestie bezpieczeństwa lub finansów (np. w działalności Ford Credit) mogą wykluczać niektóre działania. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, których wyjaśnienie nie znajduje się na naszych stronach internetowych, prosimy je przesłać na adres: [email protected] W tytule wiadomości prosimy wpisać „Dane Osobowe".

Zezwolenia

Dla opcji “Formularz kontaktowy” i „Umów się na jazdę próbną” Użytkownik wyraża zgodę na przesłanie wiadomości tekstowych, wiadomości głosowych oraz przesyłek pocztowych. Dla opcji „Informuj mnie o nowościach” Użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie wiadomości tekstowych oraz przesyłek pocztowych.

Dane SMS

Nasz operator, świadczący usługi mobilne, jest zobowiązany do dostarczania historycznych danych do lokalnego urzędu regulacji oraz odpowiednich urzędów administracji na każde żądanie. Dane te obejmują klauzulę rejestracji i zastrzeżenia danych, wiadomości przychodzące, wiadomości wychodzące, daty i godziny, numery telefonów i operatorów sieciowych. Nasz operator, świadczący usługi mobilne spełnia standardy i wymagania wyznaczone przez The Mobile Marketing Association (MMA): http://mmaglobal.com

Mailing


Firma Ford Remico Piotr Kaźmierczak zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskała dzięki działalności związanej z prowadzeniem serwisu remico.pl Podokreśleniem tym rozumiemy informacje: • dotyczące bezpośrednio informacji zawartych w serwisie (np. nowości, wewnętrzne promocje, oferty specjalne) • nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje, komentarze osobiste itp.) • informacje komercyjne dotyczące naszej działalności i działalności Ford Polska. Wiadomości te wysyłane będą sporadycznie, ich objętość zostanie ograniczona a treść będzie zawierać wyłącznie informacje potencjalnie dla Państwa interesujące lub mające na celu poprawę naszej obsługi względem Państwa.

Użycie plików Cookies


Pliki Cookies będą używane jedynie w trakcie korzystania z opcji „Informuj mnie o nowościach”, „Formularz kontaktowy” i „Umów się na jazdę próbną” po to, aby utrzymać dane w trakcie sesji. Żadne dane osobowe nie będą w nich przechowywane.

Znaki handlowe


Wszystkie nazwy, obrazy, znaki logo identyfikujące firmę Ford Remico Piotr Kaźmierczak stanowią jej własność. Wszystkie należące do osób trzecich marki, produkty, usługi i nazwy firm znajdujące się na niniejszej stronie stanowią znaki handlowe, znaki usługowe oraz nazwy handlowe ich posiadaczy. Firma Ford Remico nie zezwala na ich wykorzystywanie przez jakąkolwiek osobę inną niż ich posiadacze. Wszelkie tego rodzaju przypadki wykorzystania stanowią naruszenie praw posiadacza.

Partnerzy


Warunki korzystania z serwisu nie dotyczą serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.remico.pl Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Warunkach korzystania Serwisu. Każdą osobę korzystającą z serwisu obowiązuje ich aktualna wersja.